beskid.com.ua

Отзыв о рюкзаке Dalar 80

Рюкзак Dalar от А. Волкова
Рюкзак Dalar 80
Наталія Гозак, 31 р., м. Київ
17-09-2013
Цей 80-літровий Dalar 80 у мене з 2011 року, подарували на день народження. З того часу він побував зі мною у трьох піших походах Кримом на травневі свята (продовж тижня чи трохи більше кожен), та тиждень тому - у горному пішому поході Кавказом 1 к.с. в районі г.Казбек. Безліч туристичних, але не пішохідних поїздок не рахую, як то сплави на байдарках, поїздки на практику в ліси чи на річку родиною з двома дітьми.

До нього у мене 6-7 років була 40-літрова Terra Incognita, куди через невеличкий об’єм все доводилося трамбувати ногою, від чого тканина з боків почала розповзатися і кольорові латки якийсь час ще прикривали це неподобство. А потім ми на двох з братом купили 75-літровий яскравий Derby, що був зручнішої конструкцій з купою карманчиків і більш відповідним об’ємом. Проте років через 5 користування фурнітура не витримала такого життя, пояс перестав застібатися і почав страшенно натирати, лямки не тримаються на місці і т.п. Хоча тканина ціла.

Короче кажучи, у мене було достатньо часу випробувати і інші рюкзаки, і на цей подивитися. І загальне враження, що модель Dalar 80 досить вдала, мені у всякому разі підходить.

Серед плюсів (що мені точно подобається):
Зручна спина. Якщо добре й вдумливо витратити час й відрегулювати навантаження між плечима і поясом, то носити повністю зручно.
Клапан регулюється лямками з усіх боків і дозволяє, якщо дуже треба, зверху запхати в останній момент об'ємні речі, наприклад, коли їх не дають пронести на літак у ручній кладі ? При цьому виглядає не так огидно, як моделі, клапани яких зі спини повністю вшиті й надлишкові речі просто стирчать боком… Крім того, зручно розташовані кармани у клапані – у зовнішній можна влізти навіть на ходу, а у внутрішньому зручно ховати цінні речі.
Пояс на бедрах не натирає, проте коли рюкзак носив брат – йому натирав поперек. Ну не знаю.
Каремат нормально вміщується у бічні лямки з обох боків
Є дві зручні ручки зі спини і ззовні рюкзака, за які його можна кантувати й таскати в метро, транспорті чи закидати у машину. Мудро придумано.

Разом з тим мені хотілося б додати:
Немає дощовика на рюкзак. Їх можна окремо купляти. Головне, що при цьому загальна вартість все одно набагато менше, ніж у інших виробників.

Щодо розміру. Як на мене, 80 л – це оптимальний жіночий розмір. В останньому поході на старті мій Dalar 80 важив 21 кг, з яких 8 кг була розкладка та спільні речі (я носила об'ємні котли та частину палатки). Плюс знову ж таки, клапан можна легко підняти і вмістити якісь екстра-речі (лаваш і вино, наприклад), зберігаючи при цьому естетичний вигляд. Рюкзак більшого розміру буде виглядати на дівчині завеликим, а у менший розмір (навіть у мій старий 75-літровий, не кажучи вже про 40-літровий) – реально погано влазить навіть тижневий запас речей і треба дуже точно все трамбувати. Висновок: зручний продуманий рюкзак, 80-літрову модель рекомендую як жіночий розмір. Проте відразу подумайте про дощовик для рюкзака (його тут немає), або про плащ на себе і рюкзак.

Туристический рюкзак А. Волкова Dalar
*матеріал наведено мовою оригіналу

Заказать товар или получить консультацию по туристическому снаряжению вы можете по телефонам:

+38(095)010-74-94 +38(067)504-96-98