beskid.com.ua

Ремонт і пошив туристичного спорядження

ПОШИВ ІНДИВІДУАЛЬНОГО СПОРЯДЖЕННЯ НА ЗАМОВЛЕННЯ


У нас ви можете замовити індивідуальний пошив туристичного спорядження або спеціальних чохлів. Це можуть бути туристичні рюкзаки будь-якого об'єму, велобаули, міські наплічники, спальні мішки, тенти, чохли для туристичного спорядження або спецобладнання (сумки-термоса та ін.)
Можливе виконання замовлень з нестандартними параметрами або спеціально під ваші потреби. Ви можете вказати бажані розміри виробу, обрати тканину і технічне виконання (наприклад, кількість і розміщення додаткових кишень на рюкзаку) та інші параметри індивідуального замовлення.
Ви можете замовити як індивідуальну партію виробів, так і нестандартне спорядження в єдиному екземплярі.
Вартість пошиття туристичного та спеціального спорядження на замовлення обговорюється окремо для кожного конкретного випадку і залежить від обсягу робіт по конструкторській та технологічній розробці та пошиття виробу.
Ми розглянемо будь-які варіанти індивідуальних замовлень і пропозиції про співпрацю в розробці і виготовленні туристичного спорядження. Можливо виготовлення партій туристичного спорядження і спортивної продукції з нанесенням логотипів або іншої рекламної інформації за бажанням замовника.РЕМОНТ ТУРИСТИЧНОГО СПОРЯДЖЕННЯ

Також ми здійснюємо ремонт і модернізацію спорядження (рюкзаків, спальників, наметів, чохлів, тентів і ін.) будь-яких виробників і торгових марок.
Серед найбільш поширених видів ремонту туристичного спорядження:
1. Заміна блискавок будь-якої довжини на наметах, рюкзаках, спальниках, куртках, чохлах і ін.
2. Ремонт розривів, порізів або розірваних швів, встановлення посилюючих накладок на ослаблені місця спорядження або місця, що піддаються найбільш сильному впливу.
3. Повна заміна дна в рюкзаках і наметах.
4. Ремонт або заміна будь-яких деталей туристичного спорядження.
5. Підгонка і перешиття лямок рюкзака індивідуально під зріст туриста.
6. Підшивання до спорядження додаткових кишень і лямок.
7. Заміна пряжок.
8. Додавання утеплюючих шарів в спальних мішках.
9. Докомплектація тентів туристичних наметів вітрозахисними "спідницями".

Доставка туристичного спорядження марки "Arctic Wolf" здійснюється не тільки по Києву, а й по всій Україні. Ви можете купити і оформити доставку товару до міста Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Кривий Ріг, Львів, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Тернопіль, Кропивницький, Івано-Франківськ, Луцьк, Ужгород або будь-яке інше місто України. Знайти своє місто в списку і дізнатися адресу експрес-доставки Нова Пошта у вашому місті ви можете на сайті перевізника.

Замовити товар або отримати консультацію з туристичного спорядження ви можете за телефонами:

+38(095)010-74-94 +38(067)504-96-98