beskid.com.ua

Чохол для туристичного килимка з блискавкою

Чохол для туристичного килимка з блискавкою
75 грн
Чохол для туристичного килимка з блискавкою
Матеріал: Нейлон
Вага: 82 гр.
Кольори: синій, зелений, хакі
Ціна: 75 грн.
Легкий і зручний чохол-тубус на блискавці захистить ваш туристичний килимок від пошкоджень під час походу, а також дозволить зручно і швидко його упакувати і прикріпити на рюкзак. На чохлі присутня бічна блискавка на ¾ довжини. Розмір чохла розрахований на упаковку туристичних килимків різних розмірів шириною до 60 см включно.
Ми пропонуємо на вибір, залежно від товщини вашого килимка, два варіанти чохла для стандартних килимків, які згортаються в рулон: для тонких - 8 мм килимків, і товстих - 12 мм (для проміжних варіантів радимо вибирати більший розмір).
Також у Вас є можливість замовити чохол особливого крою, не для рулонних, а для складних прямокутних килимків (наприклад від виробників RedPoint або Therm-A-Rest). Цей чохол буде пошитий спеціально для Вас за індивідуальним замовленням. Параметри килимка вказуйте, будь ласка, в коментарях до замовлення.
Ви можете вибрати товщину і тип чохла для Вашого туристичного килимка
Для квадратних килимків, вкажіть його параметри в складеному вигляді: ширина сторін в основі та висота
Доставка туристичного спорядження марки "Arctic Wolf" здійснюється не тільки по Києву, а й по всій Україні. Ви можете купити і оформити доставку товару до міста Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Кривий Ріг, Львів, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Тернопіль, Кропивницький, Івано-Франківськ, Луцьк, Ужгород або будь-яке інше місто України. Знайти своє місто в списку і дізнатися адресу експрес-доставки Нова Пошта у вашому місті ви можете на сайті перевізника.

Замовити товар або отримати консультацію з туристичного спорядження ви можете за телефонами:

Туристичні рюкзаки і спорядження Бескид (095) 010-74-94 Туристичні рюкзаки і спорядження Бескид (067) 504-96-98