beskid.com.ua

Спальні мішки "кокони"

Спальний мішок-кокон має форму трапеції, звужуючись в нижній частині, де розташовуються ноги. Така форма дозволяє зменшити об'єм і вагу спального мішка в порівнянні з традиційними ковдрами. У верхній частині спальника розташований капюшон, що затягується і щільно облягає голову. Для спальних мішків коконів, як і для спальника-ковдри, передбачена можливість зістібування двох спальників разом, тому моделі Makalu випускається з ліво- і правобічною блискавкою.

Спальні мішки-кокони Makalu
Спальний мішок Makalu 1 Спальний мішок Makalu 2 Спальний мішок Makalu 3 Спальний мішок Makalu 4
1700 грн 1800 грн 1900 грн 2200 грн

Мінімальна температура використання: +10 до +15Мінімальна температура використання: 0 до +4Мінімальна температура використання: -10 до -8Мінімальна температура використання: -20 до -15


Спальні мішки моделі Makalu випускаються з внутрішнім утеплювачем холофайбер, з кількістю шарів від 1 до 4-х. Чим більше шарів утеплювача має спальник, тим більше низькі температури є оптимальними для його використання. Але, що природно, збільшення кількості шарів також призводить до збільшення ваги і об'єму спального мішка, тому ми рекомендуємо вибирати спальники найбільш відповідні до тих сезонів і кліматичних умов, в яких ви припускаєте їх використовувати.


Спальний мішок-кокон Makalu має капюшон анатомічної форми і теплий комір зі зручною системою затягування, а також для дво-, три- і чотиришарових спальників утеплюючу планку вздовж блискавки із захистом від закушування.
Ви можете вибрати ліве/праве розташування блискавки на спальнику для того, щоб отримати можливість зшивати два різнобічні спальні мішки разом.

Доставка туристичного спорядження марки "Arctic Wolf" здійснюється не тільки по Києву, а й по всій Україні. Ви можете купити і оформити доставку товару до міста Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Кривий Ріг, Львів, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Тернопіль, Кропивницький, Івано-Франківськ, Луцьк, Ужгород або будь-яке інше місто України. Знайти своє місто в списку і дізнатися адресу експрес-доставки Нова Пошта у вашому місті ви можете на сайті перевізника.

Замовити товар або отримати консультацію з туристичного спорядження ви можете за телефонами:

+38(095)010-74-94 +38(067)504-96-98