beskid.com.ua

Дощова накидка на рюкзак Storm

410 грн
Непромокаюча накидка від дощу (rain сover) для туристичних рюкзаків від 50 до 120 л.
Storm - накидка на рюкзак з шнуром-резинкою по всьому периметру. У верхній частині передбачений ремінець для надійного кріплення чохла до рюкзака під час сильного вітру.
Переваги накидки Storm:
- конструкція з фіксатором і шнуром-резинкою, розташованому всередині манжета по контуру накидки, дозволяє регулювати затяжку накидки на рюкзаку з різним зусиллям (в залежності від сили вітру), а також надійно фіксувати накидку як на повному рюкзаку, так і на частково завантаженому (особливо в разі великого зміни висоти рюкзака), на відміну від класичних накидок, пришита резинка яких компенсує лише невеликі зміни у висоті рюкзака і в яких відсутня можливість регулювання сили затягування резинки на накидці в залежності від погодних умов;
- шви оброблені герметизуючою стрічкою;
- на дні накидки є дренажний отвір (люверс).
Водонепроникний чохол-накидка для рюкзака незамінний в будь-яких походах для надійного захисту рюкзака від дощу, снігу та бруду. Шви герметично проклеєні на спеціалізованому обладнанні (у виробництві використовується машина для герметизації швів). Накидка Сторм представлена ​​в 4-х розмірах, відповідних різному об'єму туристичних рюкзаків. Конструкція чохла дозволяє використовувати його для одягання на рюкзак з прикріпленим збоку туристичним килимком (карематом).
У комплекті компактний чохол для упаковки.
Водостійкість: 4000 мм
Доступні кольори: зелений
Ціна: від 410 грн.
Розміри:
М (на рюкзаки 50-70 літрів) - 410 грн.
L (на рюкзаки 80-90 літрів) - 420 грн.
XL (на рюкзаки 90-100 літрів) - 450 грн.
XXL (на рюкзаки 100-120 літрів) - 470 грн.
Доставка туристичного спорядження марки "Arctic Wolf" здійснюється не тільки по Києву, а й по всій Україні. Ви можете купити і оформити доставку товару до міста Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Кривий Ріг, Львів, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Тернопіль, Кропивницький, Івано-Франківськ, Луцьк, Ужгород або будь-яке інше місто України. Знайти своє місто в списку і дізнатися адресу експрес-доставки Нова Пошта у вашому місті ви можете на сайті перевізника.

Замовити товар або отримати консультацію з туристичного спорядження ви можете за телефонами:

+38(095)010-74-94 +38(067)504-96-98