beskid.com.ua

Тенти 3х3м; 3х4м; 3х5м

1320 грн
Матеріал: Нейлон тафета Rip Stop
Водонепроникність: 4000 мм
Розміри: 3х3м; 3х4м; 3х5м; індивідуальний розмір
Комплектація: за замовчуванням тент поставляється без додаткової комплектації. Відтяжки і кілки можуть бути замовлені додатково, вартість обмовляється по телефону і залежить від необхідної вам кількості і довжини відтяжок.
Вага: від 0,7 кг
Кольори: синій, зелений
Ціна:
3х3м - 1320 грн.
3х4м - 1370 грн.
4х4,5м - 1420 грн.
3х5м - 1420 грн.

Легкий туристичний тент призначений для захисту від дощу або яскравих сонячних променів. Область застосування тенту - універсальна. У жаркому Криму, снігових Карпатах або на дощовому Тянь-Шані туристичний тент додасть комфорту у вашому поході в будь-яку погоду. В упаковці тент відрізняється компактністю і малою вагою. Тканина тенту що не промокає і не вбирає вологу, що швидко сохне і не продувається вітром. Посилені додаткової прошивкою краї і ремінні петлі по периметру. Ви можете встановити тент по центру табору, або перед наметом як продовження тамбура, а при необхідності і над наметом, для додаткового захисту.
Доставка туристичного спорядження марки "Arctic Wolf" здійснюється не тільки по Києву, а й по всій Україні. Ви можете купити і оформити доставку товару до міста Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Кривий Ріг, Львів, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Тернопіль, Кропивницький, Івано-Франківськ, Луцьк, Ужгород або будь-яке інше місто України. Знайти своє місто в списку і дізнатися адресу експрес-доставки Нова Пошта у вашому місті ви можете на сайті перевізника.

Замовити товар або отримати консультацію з туристичного спорядження ви можете за телефонами:

Туристичні рюкзаки і спорядження Бескид (095) 010-74-94 Туристичні рюкзаки і спорядження Бескид (067) 504-96-98