beskid.com.ua

Туристичний рюкзак Orlan

Відгуки про туристичний рюкзак ОрланРюкзак для походів і подорожей Orlan 60+10,
мандрівниця Юлія, м.Київ.

Orlan (Орлан) – сучасна модель анатомічного рюкзака з жорстким каркасом і регульованою під зріст підвісною системою. Orlan поєднує в собі простоту і зручність з сучасним дизайном і передовими технологіями в виготовленні туристичного спорядження. На додаток до основного відділення та клапану цей рюкзак оснащений об'ємною кишенею для речей на задній стінці і невеликими поясними кишенями на блискавці. Доступ в основне відділення рюкзака може здійснюватися як через основний вхід під клапаном, так і через нижній вхід на блискавці. У верхній частині рюкзака передбачений вихід для питної системи-гідратора.
 
Рюкзак туристический orlan 60
Рюкзак туристический orlan 80
Рюкзак туристический Orlan 90
Рюкзак туристический Orlan 110
Жорсткий каркас в поєднанні з широким поясним ременем і регульованою під зріст підвісною системою дозволяють максимально правильно розподілити вагу рюкзака, знімаючи навантаження з плечей і спини і переносячи більшу її частину на стегна. Рюкзак має основне об'ємне відділення для речей, розділене на дві частини внутрішньою перегородкою. Доступ до верхньої частини рюкзака здійснюється через клапан, тоді як до нижнього відділення, якщо воно відокремлене перегородкою, є можливість отримати доступ через нижній вхід на блискавці. Для більшої надійності нижній вхід також оснащений водонепроникною планкою і додатковими ременями, що знімають навантаження з блискавки. Пряжки в моделі Orlan, як і на всіх рюкзаках Олександра Волкова, виробництва YKK. Крім того, в цій моделі передбачено додаткову кишеню на задній стінці рюкзака. Для пляшки з водою і дрібних речей в нижній частині рюкзака розташовані прилеглі впритул з боків кишеньки на щільною резинці. На поясі також розташовані невеликі кишені на блискавці. Клапан повністю знімається і можна регулювати його по висоті. Також тут передбачена додаткова можливість кріпити спорядження під бічними стяжками і під дном рюкзака.
Плечові лямки, поясний ремінь і спина рюкзака в зоні контакту з тілом зроблені з дихаючої сіточки. Можливість регулювання відповідно до зросту і комплекції туриста є як у самій спинці (регулювання по висоті), так і у плечових лямок і поясу на стегнах (регулювання довжини лямки і об'єму на стегнах). Грудна стяжка забезпечує хороше балансування лямок рюкзака, запобігаючи їх сповзанню, а також забезпечує захист від перекидання рюкзака назад під своєю вагою. Також в моделі Орлан передбачені петлі на лямках для рук. Туристичний рюкзак Orlan прекрасно підходить для використання у всіх без винятку видах туризму: пішохідному, гірському, лижному або водному. Його можна брати як у легкіі нетривалі походи вихідного дня, так і в тривалі спортивні походи і експедиції від I-й до VI-ї категорії складності. Ця модель рюкзака може бути рекомендована як досвідченим туристам, так і новачкам в ролі першого туристичного рюкзака великого об'єму. Рюкзаки Орлан чудово зарекомендували себе в численних туристичних походах останніх років і попит на них продовжує стрімко зростати.

Характеристики туристичного рюкзака моделі Orlan

Ткань кордура (Cordura)Фурнитура YKKЦвет рюкзака

Об'єм: від 60 + 10 л. до 110 + 15 л.
Тканина: Cordura 1000, всі силові шви посилені багаторазової прошивкою, нитка стійка до ультрафіолету.
Пряжки: YKK.
Конструкція: анатомічний рюкзак з жорстким каркасом з дюралюмінію і регульованою під зріст підвісною системою, лямки та пояс ергономічної форми з дихаючої сіточки в зоні контакту з тілом.
Кольори: сірий, синій, зелений, коричневий, червоний, (наявність доступних квітів на момент покупки уточнюйте по телефону).
Додаткові характеристики:
- доступ до речей через нижнє відділення рюкзака
- велика кишеня на задній стінці рюкзака
- поясні кишені на блискавках
- вихід для питної системи-гідратора
- бічні стяжки
- регульований по висоті верхній клапан
- компресійна стяжка для речей під клапаном
- петлі для кріплення льодоруба і трекінгових палиць
- петлі з резинкою на верхньому клапані
- регульовані м'які плечові лямки, пояс на стегнах, грудна стяжка і петлі для розвантаження рук.
Гарантія: 2 роки

Доставка туристичного спорядження марки "Arctic Wolf" здійснюється не тільки по Києву, а й по всій Україні. Ви можете купити і оформити доставку товару до міста Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Кривий Ріг, Львів, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Тернопіль, Кропивницький, Івано-Франківськ, Луцьк, Ужгород або будь-яке інше місто України. Знайти своє місто в списку і дізнатися адресу експрес-доставки Нова Пошта у вашому місті ви можете на сайті перевізника.

Замовити товар або отримати консультацію з туристичного спорядження ви можете за телефонами:

+38(095)010-74-94 +38(067)504-96-98