beskid.com.ua

Спальні мішкиСпальні мішки ковдри

Спальні мішки Панда ковдри
без підголовника


Спальні мішки ковдри

Спальні мішки Панда ковдри
з підголовником


Спальні мішки ковдри з капюшоном

Спальні мішки Коала ковдри
з капюшоном


Спальні мішки

Спальні мішки
Макалу
кокони

Ми виробляємо спальні мішки в наступних варіантах:

Спальний мішок-ковдра (Panda) з підголовником або без - спальний мішок прямокутної форми, що має однакову ширину як в ногах, так і в районі голови. Дозволяє зробити сон на природі максимально комфортним. Усередині спальника-ковдри набагато більше простору, ніж в більш компактних коконах, а значить в ньому можна скільки завгодно крутитися і розслабити втомлені м'язи під час сну. Спальні мішки Панда можна придбати як у варіанті з підголовником, так і без нього.
Спальний мішок-ковдра (Koala) з капюшоном - як і модель Панда, це спальник прямокутної форми, що має однакову ширину в ногах і в районі голови, вдосконалений ергономічним капюшоном, який допоможе зберегти тепло і комфорт під час сну.
Спальний мішок-кокон (Makalu) - має форму трапеції, звужуючись в нижній частині, де розташовуються ноги. Така форма дозволяє зменшити об'єм і вагу спального мішка в порівнянні з традиційними ковдрами. У верхній частині спальника розташований капюшон, що затягується і щільно облягає голову.
Спальний мішок-ковдра для двох (Koala-Twix) - це великий двомісний спальник, призначений спеціально для людей, які завжди подорожують разом. Спільний спальник допоможе не тільки зігрітися під час сну, але і значно зменшить вагу вашого похідного спорядження.
Спальний мішок-кокон для двох (Makalu-Twix) - двомісний спальник, виконаний на основі спального мішка-кокона зі значним звуженням в ногах для економії ваги і місця у вашому рюкзаку. Модель двомісного спального мішка-кокона призначена спеціально для людей, які завжди подорожують разом. Спільний спальник допоможе не тільки зігрітися під час сну, але і значно зменшить вагу вашого похідного спорядження.

Внутрішній утеплювач спальника - холофайбер

Холлофайбер є більш технологічно досконалим видом синтетичного волокна з високим ступенем теплоізоляції. Силіконове покриття волокон матеріалу запобігає накопиченню вологи всередині утеплювача і забезпечує його високу пружність, здатність відновлювати об'єм і теплоізоляційні властивості матеріалу після стискання. Перераховані властивості холлофайбера дозволяють при відносно малій вазі і об'ємі наповнювача досягти високих показників теплоізоляції, довговічності виробу і легкості догляду за ним.

Часто використовується як альтернатива пуху, холлофайбер, має ряд значних переваг:
- не накопичує вологу, що особливо важливо в похідних умовах, де пух при намоканні практично неможливо висушити;
- краще відновлює форму після тривалого стискання, упаковки в компресійному мішку;
- витягнутий з чохла спальний мішок вже протягом декількох хвилин приймає свій звичайний об'єм;
- на відміну від пуху, синтетичний холлофайбер не викликає алергії.

Кількість шарів наповнювача в спальних мішках Panda і Makalu варіюється від 1-го до 4-х

Саме кількістю шарів утеплюючих матеріалів визначається рекомендований температурний режим спальника і його вага. У таблицях наведені температурні і вагові характеристики для спальників з певною кількістю шарів утеплювача.

Наявність підголовника

В будь-якому спальнику Панда ви можете вибрати модель з капюшоном під голову або без нього. Спальні мішки-кокони Makalu завжди виробляються з капюшоном.

Чохли для спальника

Всі спальні мішки поставляються в комплекті з чохлом. При бажанні, ви можете додатково замовити компресійний чохол для спальника.

Індивідуальний пошив

Ви можете вибрати стандартну (145 см.) або широку (175 см.) модель спального мішка-ковдри. Можливий індивідуальний пошив будь-яких нестандартних спальних мішків по вашим параметрам довжини і ширини.

Доставка туристичного спорядження марки "Arctic Wolf" здійснюється не тільки по Києву, а й по всій Україні. Ви можете купити і оформити доставку товару до міста Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Кривий Ріг, Львів, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Тернопіль, Кропивницький, Івано-Франківськ, Луцьк, Ужгород або будь-яке інше місто України. Знайти своє місто в списку і дізнатися адресу експрес-доставки Нова Пошта у вашому місті ви можете на сайті перевізника.

Замовити товар або отримати консультацію з туристичного спорядження ви можете за телефонами:

+38(095)010-74-94 +38(067)504-96-98