beskid.com.ua

Рюкзак чохол для металодетектора

4300 грн

Характеристики спеціального рюкзака для металодетектора

Тканина: Cordura 1000, всі силові шви посилені багаторазової прошивкою, нитка стійка до ультрафіолету.
Пряжки: YKK.
Конструкція: спеціальний рюкзак-чохол для металодетектора з кишенями і захисними шарами для безпечного транспортування та зручного перенесення приладу і спеціального устаткування.
Кольори: наявність доступних кольорів на момент покупки уточнюйте по телефону.
Додаткові характеристики:
- доступ в основне відділення рюкзака через блискавку, розташовану по периметру чохла
- кишені для акумулятора, радіостанцій і пінпойнтера
- демпфируючі прокладки під електронний блок, підлокітник і котушку
- дві пласкі кишені для карт, описів і документів
- дві зовнішні бокові кишені під 1,5-літрові пляшки
- кишеня для лопати
- бічні стяжки
- регульовані м'які плечові лямки, пояс на стегнах і грудна стяжка
- дві вантажних ручки у верхній частині.
Гарантія: 2 роки
Ціна: 2100 грн.
Крім туристичної продукції, в нашому асортименті є також спеціальні моделі рюкзаків, призначені для вузького кола споживачів, і розроблені спеціально для вирішення конкретних специфічних завдань по перенесенню і зберіганню важливого обладнання та речей.
Спеціальний рюкзак для металодетектора складається з основного відділення, що закривається на блискавку, розташовану по периметру рюкзака. Є також кишені під запасний акумулятор, кишені для радіостанцій і для пінпойнтера. Також в нашому рюкзаку для металошукача вшиті надійні демпфуючі прокладки під електронний блок, підлокітник і котушку. На внутрішній стороні відкидної кришки рюкзака дві кишені для карт і описів. Зовні з боків є дві зовнішні кишені під 1,5-літрові пляшки. І нарешті «спухаюча» кишеня на задній стінці під лопату.
Завдяки особливостям конструкції рюкзак для металодетектора може змінювати свій розмір залежно від заповнення, а три бічні стяжки надійно фіксують обладнання та речі всередині кишені. Завдяки прошарку поліуретану уздовж всіх поверхонь рюкзака ваш прилад всередині такого чохла буде надійно захищений від пошкоджень при транспортуванні.
Підвісна система рюкзака для металодетектора складається з зручних серповидних лямок з грудною стяжкою і широким поясом, що дозволяє переносити частину вантажу з плечей на ноги для комфортного руху і перенесення рюкзака з обладнанням на великі відстані.
У верхній частині рюкзак має 2 надійні вантажні ручки. Крім описаних характеристик, конструкція рюкзака-чохла для металошукача може мати і інші індивідуальні особливості за бажанням замовника.
Можлива розробка спеціальних захисних чохлів і рюкзаків під будь-які прилади.
Доставка туристичного спорядження марки "Arctic Wolf" здійснюється не тільки по Києву, а й по всій Україні. Ви можете купити і оформити доставку товару до міста Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Кривий Ріг, Львів, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Тернопіль, Кропивницький, Івано-Франківськ, Луцьк, Ужгород або будь-яке інше місто України. Знайти своє місто в списку і дізнатися адресу експрес-доставки Нова Пошта у вашому місті ви можете на сайті перевізника.

Замовити товар або отримати консультацію з туристичного спорядження ви можете за телефонами:

+38(095)010-74-94 +38(067)504-96-98