beskid.com.ua

Туристичний рюкзак Terskey

Відгуки про туристичний рюкзак Терскей

Артем Кучма: Похід на Шпіцберген з рюкзаком Teskey


Teskey 80+20, Людмила, Миколаїв

Teskey 110+30, Дмитро, Харків

Відео-відгук про рюкзаках О.Волкова,
турклуб "Верітас"

Terskey (Терскей) - сучасна модель анатомічного рюкзака з жорстким каркасом і регульованою під зріст підвісною системою. Terskey поєднує в собі простоту, зручність і надійність, забезпечуючи комфорт туриста в поході будь-якої категорії складності.

Жорсткий каркас в поєднанні з широким поясним ременем і регульованою під зріст підвісною системою дозволяють максимально правильно розподілити вагу рюкзака, знімаючи навантаження з плечей і спини і переносячи більшу її частину на стегна.
Як і модель Далар, цей туристичний рюкзак має основне об'ємне відділення для речей, розділене на дві частини внутрішньою перегородкою. Доступ до верхньої частини рюкзака здійснюється через клапан, тоді як до нижнього відділення, якщо воно відокремлене перегородкою, є можливість отримати доступ через нижній вхід на блискавці. Для більшої надійності нижній вхід також оснащений водонепроникною планкою і додатковими ременями, що знімають навантаження з блискавки. Пряжки в моделі Terskey, як і на всіх рюкзаках Олександра Волкова, - виробництва YKK.
Крім того, в цій моделі передбачено безліч додаткових кишень для швидкого доступу до речей під час руху в поході. Додатковий об'єм створюється за рахунок кишень з боків рюкзака, відокремлених від основного об'єму. Для пляшки з водою і дрібних речей в нижній частині рюкзака розташовані прилеглі впритул з боків кишеньки на щільноій резинці. Для карти або інших речей, до яких потрібний швидкий доступ під час руху в поході, рюкзак Терскей має дві кишені в клапані, що застібаються на блискавку. Клапан повністю знімається і можна регулювати його по висоті. Також тут передбачена додаткова можливість кріпити спорядження під бічними стяжками і під дном рюкзака. На передній стінці є петлі з резинкою, що дають можливість закріпити каремат або інші речі, що не помістилися в рюкзак, тут же є і спеціальні петлі для кріплення льодоруба або трекінгових палиць.
Плечові лямки, поясний ремінь і спина рюкзака в зоні контакту з тілом зроблені з дихаючої сіточки. Можливість регулювання відповідно до зросту і комплекції туриста є як у самій спинці (регулювання по висоті), так і у плечових лямок і поясу на стегнах (регулювання довжини лямки і об'єму на стегнах). Грудна стяжка забезпечує хороше балансування лямок рюкзака, запобігаючи їх сповзанню, а також забезпечує захист від перекидання рюкзака назад під своєю вагою. Також в моделі Терскей передбачені петлі на лямках для рук.
Туристичний рюкзак Terskey прекрасно підходить для використання у всіх без винятку видах туризму: пішохідному, гірському, лижному або водному. Його можна брати як у легені нетривалі походи вихідного дня, так і в довготривалі спортивні походи і експедиції від I-й до VI-ї категорії складності.
Ця модель рюкзака може бути рекомендована як досвідченим туристам, так і новачкам в ролі першого туристичного рюкзака великого об'єму. Рюкзаки Terskey чудово зарекомендували себе в численних туристичних походах останніх років і попит на них продовжує стрімко зростати.

Характеристики туристичного рюкзака моделі Terskey

Ткань кордура (Cordura)Фурнитура YKKЦвет рюкзака

Об'єм: від 60+20 л. до 110+30 л.
Тканина: Cordura 1000, всі силові шви посилені багаторазової прошивкою, нитка стійка до ультрафіолету.
Пряжки: YKK.
Конструкція: анатомічний рюкзак з жорстким каркасом з дюралюмінію і регульованою під зростання підвісною системою, лямки та пояс ергономічної форми з дихаючої сіточки в зоні контакту з тілом.
Кольори: сірий, синій, зелений, коричневий, червоний, (наявність доступних кольорів на момент покупки уточнюйте по телефону).
Додаткові характеристики:
- доступ до речей через нижнє відділення рюкзака
- додаткові об'ємні кишені з боків рюкзака
- бічні стяжки
- регульований по висоті верхній клапан
- петлі для кріплення льодоруба і трекінгових палиць
- петлі з резинкою на верхньому клапані
- петлі з резинкою по периметру передньої стінки рюкзака для кріплення додаткового спорядження
- регульовані м'які плечові лямки, пояс на стегнах, грудна стяжка і петлі для розвантаження рук.
Гарантія: 2 роки

Доставка туристичного спорядження марки "Arctic Wolf" здійснюється не тільки по Києву, а й по всій Україні. Ви можете купити і оформити доставку товару до міста Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Кривий Ріг, Львів, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Тернопіль, Кропивницький, Івано-Франківськ, Луцьк, Ужгород або будь-яке інше місто України. Знайти своє місто в списку і дізнатися адресу експрес-доставки Нова Пошта у вашому місті ви можете на сайті перевізника.

Замовити товар або отримати консультацію з туристичного спорядження ви можете за телефонами:

+38(095)010-74-94 +38(067)504-96-98