beskid.com.ua

Дощова накидка на людину з рюкзаком Snail

980 грн
Непромокаюча накидка від дощу (rain сover) для туристичних походів.
Може використовуватися як для захисту від негоди під час ходьби з рюкзаком, так і в якості дощовика на стоянках. Конструкція накидки Snail передбачає наявність блискавки в передній частині, яка доходить до грудей, для легкого одягання та зняття накидки.
Накидки Snail представлені в 3-х розмірах, які підбираються відповідно до зросту людини. Будь-який з розмірів дозволяє використовувати накидку-дощовик з рюкзаком об'ємом до 120 л. Конструкція чохла також дозволяє використовувати його для одягання на рюкзак з прикріпленим збоку туристичним килимком (карематом).
Накидка Snail забезпечить надійний захист вас і вашого рюкзака від дощу, снігу та бруду навіть в сильну негоду. Шви герметично проклеєні на спеціалізованому обладнанні (у виробництві використовується машина для герметизації швів).
У комплекті компактний чохол для упаковки.
Водостійкість: 4000 мм
Доступні кольори: зелений
Ціна: від 980 грн.
Розміри:
S-M (для росту до 165 см) - 980 грн.
L-XL (для зростання 165-178 см) - 1030 грн.
XXL-XXXL (для зростання 178-190 см) - 1080 грн.
* При зрості більше 190 см. виготовлення накидки можливо за індивідуальним замовленням
Доставка туристичного спорядження марки "Arctic Wolf" здійснюється не тільки по Києву, а й по всій Україні. Ви можете купити і оформити доставку товару до міста Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Кривий Ріг, Львів, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Тернопіль, Кропивницький, Івано-Франківськ, Луцьк, Ужгород або будь-яке інше місто України. Знайти своє місто в списку і дізнатися адресу експрес-доставки Нова Пошта у вашому місті ви можете на сайті перевізника.

Замовити товар або отримати консультацію з туристичного спорядження ви можете за телефонами:

+38(095)010-74-94 +38(067)504-96-98